Dostępność licencji CSP

licencji CSP

Dostęp do licencji CSP

Każde oprogramowanie w licencjonowaniu CSP posiada finansową gwarancję jakości dostępu na poziomie 99,99%. Dostępność licencji CSP stanowi priorytet dla Microsoft. Większość licencji jest zabezpieczona umowami SLA, a wszystkie są chronione przez oprogramowanie antywirusowe oraz szyfrujące. W związku z tym, kupując licencje CSP, masz niemal 100% pewności, że zawsze będziesz mieć dostęp do programu, do swoich plików i danych. Jednocześnie do Twoich danych dostęp masz tylko TY i uprawnione przez Ciebie osoby.

Korzystaj, gdzie i kiedy potrzebujesz

Z wszystkich programów możesz korzystać online, a niektóre z nich zainstalujesz na komputerze (np. Office 365 Business). Możesz pracować na 15 urządzeniach jednocześnie: 5 komputerach (Windows, Mac), 5 tabletach i 5 telefonach (Windows, Android, iOS). Licencje CSP są mobilne i wspierają taki model pracy. Dzięki temu masz dostęp do zakupionych programów zawsze – bez względu na to, gdzie jesteś: na spotkaniu, w samochodzie, w domu.

Stałe bezpłatne aktualizacje

Wszystkie programy są stale aktualizowane. Nie musisz płacić za kolejne aktualizowane wersje, a ich upgrade odbywa się bez wpływu na pracę użytkownika. Ponadto często w ramach zakupionego dostępu do programu otrzymujesz dostęp do innych, dodatkowych programów. Wynika to z faktu ciągłego udoskonalania danego pakietu i tworzenia nowego oprogramowania, które stanowi jego uzupełnienie. Obecnie coraz więcej programów jest dostępnych w ramach licencjonowania CSP, co daje klientom możliwość zakupienie tego, czego potrzebują.

Masz pytania?