Profesjonalny serwis, atrakcyjne ceny!

Oferujemy pełną pomoc przy dobraniu oraz wdrożeniu licencji Microsoft 365, a także późniejszym administrowaniu. Mamy wieloletnie doświadczenie, poświadczone licznymi certyfikatami Microsoft. Posiadamy również status Silver Microsoft Partner.

Jak przebiegają wdrożenia?

1. Wdrożenie Azure Active Directory
2. Wdrożenie Microsoft Teams
3. Wdrożenie Exchange Online
4. Wdrożenie Microsoft Intune
5. Wdrożenie Azure Information Protection
6. Wdrożenie SharePoint Online
7. Wdrożenie Microsoft OneDrive
8. Wdrożenie Microsoft 365

Masz pytania? Napisz do nas!

W czym możemy Ci pomóc?

1. Wykreowanie licencji

Wspólnie dobierzemy najlepszy pakiet Microsoft 365 dla Twojej firmy. Następnie profesjonaliści z naszej firmy zajmą się przydzieleniem licencji na odpowiednią ilość użytkowników. To pierwszy krok do wdrożenia Microsoft 365.

2. Założenie tenanta – wdrożenia uprawnień administratorskich

Oznacza to utworzenie profilu głównego użytkownika, który będzie miał uprawnienia administratorskie (które jednak będzie mógł nadawać także innym).

3. Dostarczanie licencji

Dostarczymy Ci gotowe licencje, dokładnie takie, jakie chciałeś!

4. Spięcie domeny z Microsoft 365

Połączymy Twoją stronę internetową z Mircosoft 365, aby łatwiej było Ci nią zarządzać. SharePoint, dostępny w ramach pakietów Microsoft 365, posiada wiele narzędzi pozwalających na administrowanie stroną internetową z centralnego panelu bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy.

5. Migracja poczty

Bez względu na to, jakiego programu pocztowego używasz, przeniesiemy Twoje wiadomości oraz kontakty do usługi Exchange Online! Dowiedz się więcej o migracji poczty do Exchange Online.

6. Synchronizacja usługi Microsoft 365 z Azure Active Directory

Bez większego wpływu na płynność pracy, możemy zsynchronizować katalog użytkowników z Microsoft 365, aby każdy mógł szybko zapoznać się z nowymi narzędziami bez konieczności zakładania konta od nowa. Zobacz, jak wygląda wdrożenie AAD w firmie.

7. Pomoc w wykreowaniu witryn w SharePoint

Witryny w SharePoint powinny być przejrzyste i uporządkowane, aby każdy mógł z nich korzystać w sposób nie nastręczający problemów. Dlatego chętnie pomożemy Ci zbudować witryny w SharePoint! Dowiedz się więcej o wdrożeniu SharePoint.

8. Pomoc w instalacji oraz konfiguracji oprogramowania

Microsoft 365 to wiele usług oraz programów i aplikacji, które, w zależności od potrzeb Twojej firmy, możemy również wdrożyć. Specjalizujemy się we wdrożoniach pakietu Office, usługi Microsoft Teams czy wirtualnego dysku OneDrive.

9. Zapewnienie bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo firmowych danych i plików jest w obecnych czasach priorytem, ale kontrola nad nimi może być czasem wyzwaniem. Wdrażając Azure Information Protection oraz Microsoft Intune, można uzsykać najwyższy poziom bezpieczeństwa i chornić dane przez atakami z zewnatrz oraz wyciekiem.

10. Szkolenie dla pracowników i managerów

Aby potencjał wdrożonych usług został w firmie w pełni wykorzystany, przeprowadzamy również webinary, szkolenia i warsztaty.

11. Pomoc w administrowaniu i helpdesk

Jeśli brakuje Ci czasu na zajmowanie się techniczną stroną pakietu Microsoft 365 lub chciałbyś posiadać zaplecze helpdesku, służymy pomocą! Oferujemy atrakcyjne pakiety administracji oraz helpdesku, które są dostosowane do każdej firmy indywidualnie.

 

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!