Przenieś swoją firmę do chmury z nami!

Profesjonalne wdrożenie Microsoft, atrakcyjne ceny

Oferujemy pełną pomoc przy przeniesieniu firmy do chmury, dobraniu oraz wdrożeniu Microsoft, a także późniejszym administrowaniu czy codziennej pomocy użytkownikom. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług wdrożeniowych oraz outsourcingowych, poświadczone licznymi certyfikatami Microsoft i wieloma zadowolonymi klientami. Posiadamy również status Silver Microsoft Partner.

Jak przebiegają wdrożenia?

Przeniesienie firmy do chmury nie musi oznaczać dużych kosztów dla firmy czy zakłócenia jej pracy na długi okres. Chmurę można wdrażać etapami, usługa po usłudze lub przenieść całą firmę od razu, wdrażając platformę Microsoft 365, wraz ze wszystkimi jej usługami. Sprawdź, jak przebiega całościowe przeniesienie firmy do chmury oraz wdrożenia poszczególnych etapów i usług.


Wdrożenie Microsoft 365

Wdrożenie Microsoft Teams

Wdrożenie Azure Active Directory

Wdrożenie Exchange Online

Wdrożenie Microsoft Intune

Wdrożenie Azure Information Protection

Wdrożenie SharePoint Online

Wdrożenie Microsoft OneDrive

Chcesz przenieść firmę do chmury?

Skontaktuj się z nami!
sklep@conet.pl
+48 228771525

W czym możemy Ci pomóc?

W ramach wdrożenia usług chmurowych do firmy, pomagamy naszym klientom na każdym etapie. Nasi specjaliści wyjaśnią każdy krok oraz rozwieją każdą wątpliwość dotyczącą wdrożenia usług Microsoft.

1. Wykreowanie licencji

Wspólnie dobierzemy najlepszy pakiet Microsoft 365 dla Twojej firmy. Następnie profesjonaliści z naszej firmy zajmą się przydzieleniem licencji na odpowiednią ilość użytkowników. To pierwszy krok do wdrożenia Microsoft 365.

2. Założenie tenanta – wdrożenia uprawnień administratorskich

Oznacza to utworzenie profilu głównego użytkownika, który będzie miał uprawnienia administratorskie (które jednak będzie mógł nadawać także innym).

3. Dostarczanie licencji

Dostarczymy Ci gotowe licencje, dokładnie takie, jakie chciałeś! W ofercie posiadamy zarówno licencje dla małych i średnich firm, jak i dla międzynarodowych korporacji. Nie wiesz, które licencje będą najlepiej odpowiadać potrzebom Twoim i Twojej firmy? Skontaktuj się z nami!

4. Spięcie domeny z Microsoft 365

Połączymy Twoją stronę internetową z Microsoft 365, aby łatwiej było Ci nią zarządzać. SharePoint Online, dostępny w ramach pakietów Microsoft 365, posiada wiele narzędzi pozwalających na administrowanie stroną internetową z centralnego panelu bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy.

5. Synchronizacja usługi Microsoft 365 z Azure Active Directory

Bez większego wpływu na płynność pracy, możemy zsynchronizować katalog użytkowników z Microsoft 365, aby każdy mógł szybko zapoznać się z nowymi narzędziami, bez konieczności zakładania konta od nowa. Zobacz, jak wygląda wdrożenie AAD w firmie.

6. Migracja poczty

Bez względu na to, jakiego programu pocztowego używasz, przeniesiemy Twoje wiadomości oraz kontakty do usługi Exchange Online! Dowiedz się więcej o migracji poczty do Exchange Online.

7. Pomoc w wykreowaniu witryn w SharePoint

Witryny w SharePoint powinny być przejrzyste i uporządkowane, aby każdy mógł z nich korzystać w sposób nie nastręczający problemów. Dlatego chętnie pomożemy Ci zbudować witryny w SharePoint! Dowiedz się więcej o wdrożeniu SharePoint.

8. Pomoc w instalacji oraz konfiguracji oprogramowania

Microsoft 365 to wiele usług oraz programów i aplikacji, które, w zależności od potrzeb Twojej firmy, możemy również wdrożyć. Specjalizujemy się we wdrożeniach platformy Microsoft 365, usługi Microsoft Teams czy wirtualnego dysku OneDrive.

9. Zapewnienie bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo firmowych danych i plików jest w obecnych czasach priorytetem, ale kontrola nad nimi może być czasem wyzwaniem. Wdrażając Azure Information Protection oraz Microsoft Intune, można uzyskać najwyższy poziom bezpieczeństwa i chronić dane przez atakami z zewnątrz oraz wyciekiem.

10. Szkolenie dla pracowników i managerów

Aby potencjał wdrożonych usług został w firmie w pełni wykorzystany, przeprowadzamy również webinary, szkolenia i warsztaty.

11. Pomoc w administrowaniu i helpdesk

Jeśli brakuje Ci czasu na zajmowanie się techniczną stroną pakietu Microsoft 365 lub chciałbyś posiadać zaplecze helpdesku, służymy pomocą! Oferujemy atrakcyjne pakiety administracji oraz helpdesku, które są dostosowane do każdej firmy indywidualnie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Optymalizacja kosztów

Pomożemy dobrać najbardziej korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy

Certyfikowani specjaliści

Jesteśmy specjalistami po szkoleniach i z certyfikatami Microsoft

Merytoryczne wsparcie

Przekażemy Ci naszą wiedzę na temat licencji Microsoft