Exchange Online — Plan 1

Exchange Online — Plan 2

Cena w abonamencie miesięcznym* 12,40 zł netto 23,90 zł netto
Cena w abonamencie rocznym* 148,80 zł netto 286,80 zł netto
Kup Teraz Kup Teraz
Duże skrzynki pocztowe
Każdy użytkownik otrzymuje skrzynkę pocztową o pojemności 50 GB dla Planu 1 oraz 100 BG dla Planu 2 i może wysyłać wiadomości o maksymalnym rozmiarze 150 MB.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Obsługa programu Outlook
Użytkownicy mogą połączyć obsługiwane wersje programu Outlook z usługą Exchange Online, aby korzystać z zaawansowanej aplikacji klienckiej, którą już znają.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Dostęp oparty na sieci Web
Klient oparty na sieci Web, aplikacja Outlook Web App, zapewnia bogaty zestaw możliwości dostępnych z poziomu przeglądarki, odzwierciedlając wygląd i funkcjonalność pełnej wersji klienta programu Outlook.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Aplikacja Outlook
Bardziej wydajna praca na telefonach i tabletach dzięki aplikacji Outlook dla systemów iOS i Android, a wkrótce także w systemie Windows 10.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Zarządzanie skrzynką odbiorczą
Możliwość skupienia się na najważniejszych wiadomościach, dzięki funkcji oznaczania elementów jako mało istotne, która stosuje metody maszynowego uczenia się i za ich pomocą porządkuje skrzynkę odbiorczą oraz tworzy reguły dostosowane do Twojego stylu pracy.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Współpraca nad dokumentami
Zapisywanie załączników bezpośrednio w usłudze OneDrive dla Firm za pomocą jednego kliknięcia oraz udostępnianie linku do pliku bezpośrednio z poziomu aplikacji Outlook Web App.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Grupy
Ułatwiona współpraca dzięki grupom usługi Office 365, które umożliwiają zespołom samodzielne organizowanie się, wykonywanie zadań przy użyciu różnych narzędzi i urządzeń oraz korzystanie z fachowej wiedzy innych osób.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Udostępnianie kalendarza i kontaktów
Możliwość porównywania kalendarzy w celu planowania spotkań oraz korzystania z funkcji współpracy, takich jak kalendarze udostępnione, grupy, globalna lista adresowa, kontakty zewnętrzne, zadania, sale konferencyjne czy funkcje delegowania.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Aplikacje innych firm dla programu Outlook
Używany model rozszerzeń umożliwia łatwe dodawanie aplikacji sieci Web innych firm jako wtyczek do programu Outlook i aplikacji Outlook Web App, co pozwala na oszczędzanie czasu potrzebnego na przełączanie się między aplikacjami.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Zabezpieczenia
Usługa Exchange Online Protection zapewnia najwyższej klasy ochronę wszystkich skrzynek pocztowych przed spamem i złośliwym oprogramowaniem.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Archiwum zbiorcze
Automatyczne przenoszenie starych wiadomości do archiwum zbiorczego pozwala na utrzymanie porządku w skrzynce odbiorczej.
PMG_Icon_Check PMG_Icon_Check
Archiwum miejscowe
Archiwum miejscowe pozwala zachować usunięte i edytowane elementy skrzynek pocztowych z podstawowych skrzynek użytkowników oraz ich archiwów zbiorczych.
PMG_Icon_Check
Nieograniczony magazyn
Skorzystaj z nieograniczonej ilości miejsca do magazynowania (100 GB pojemności podstawowej skrzynki pocztowej i nieograniczonej pojemności archiwum zbiorczego użytkownika).
PMG_Icon_Check
Hostowana poczta głosowa
Skorzystaj z hostowanych usług Unified Messaging, obejmujących funkcje odbierania połączeń, telefonicznego interfejsu użytkownika oraz firmowej automatycznej recepcjonistki.
PMG_Icon_Check
Ochrona przed utratą danych (DLP)
Zachowaj kontrolę nad poufnymi danymi firmowymi dzięki wbudowanym zasadom DLP opartym na standardach, takich jak PII i PCI, ułatwiającym identyfikację, monitorowanie i ochronę danych poufnych dzięki szczegółowej analizie zawartości.
PMG_Icon_Check

Licencje CSP to nie tylko Exchange!

Zobacz całe portfolio produktów dostępnych od zaraz w zobowiązaniu miesięcznym lub rocznym!

*Przykładowe ceny nie stanowią oferty handlowej, po najbardziej aktualne zapraszamy do sklepu