Dlaczego my?

 

CONET Sieci i Systemy istnieje już od 1998 roku. Świadczymy usługi IT pełnego wsparcia informatycznego, w tym wdrożenia Microsoft 365 w modelu CSP dla małych i średniej wielkości przedsiębiorstw. Opracowaliśmy wyjątkowo aktywne podejście do pomocy technicznej: nie czekamy na wystąpienie problemów, stale opiekujemy się Twoimi systemami i często zapobiegamy ich awarii, zanim spowoduje ona szkody dla Twojej firmy.

Nam możesz zaufać, bo  z nami zawsze zadziała!
Możesz liczyć na naszą specjalistyczną wiedzę biznesową oraz informatyczną. Przeprowadzimy kalkulacje oraz odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z Microsoft 365. Od kilkunastu lat regularnie wdrażamy usługi Microsoft w różnych przedsiębiorstwach. Wypracowaliśmy najbardziej optymalny model współpracy z klientami!

Nasze kompetencje i profesjonalizm potwierdza status partnera firmy Microsoft.

Chcesz przenieść firmę do chmury?

Przeczytaj, jak wygląda proces wdrożenia Microsoft 365 do firmy i skontaktuj się z nami!
sklep@conet.pl
+48 228771525

Jak działa model CSP (Cloud Solution Provider)?

Klient, podpisując z nami umowę, otrzymuje możliwość korzystania z wszystkich produktów Office 365, Project, CRM firmy Microsoft w trybie rocznych lub miesięcznych zobowiązań już od jednej osoby (stanowiska). Jest to elastyczne i maksymalnie finansowo dopasowane rozwiązanie dla naszych Klientów. Klient może dowolnie wybierać oraz zmieniać ilość licencji związanych z danym produktem. Ten model współpracy stanowi idealne wyjście dla firm, które zatrudniają wielu dodatkowych pracowników na określoną ilość czasu, potrzebują danego programu na krótki okres czasu czy też chcą usprawnić pracę z pracownikami stacjonarnymi, mobilnymi i zdalnymi.

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która wykonała sprzedaż licencji Office 365 w modelu licencji CSP Tier 2. Zostaliśmy zaproszeni przez Microsoft Polska na ogólnopolską konferencję partnerską, gdzie jako gość specjalny opowiadaliśmy o tym modelu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Optymalizacja kosztów

Pomożemy dobrać najbardziej korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy

Certyfikowani specjaliści

Jesteśmy specjalistami po szkoleniach i z certyfikatami Microsoft

Merytoryczne wsparcie

Przekażemy Ci naszą wiedzę na temat licencji Microsoft