Microsoft 365 – kompleksowe rozwiązania dla (nowych) firm

Kilka miesięcy temu firma Microsoft rozpoczęła wprowadzanie na rynek kompleksowych rozwiązań dla firm. Pakiety funkcjonują pod zbiorczą nazwą Microsoft 365. Od listopada są dostępne także w Polsce wszystkie produkty, wchodzące w skład tej serii:

Pierwszy z wymienionych powyżej pakietów został stworzony z myślą o pracownikach „pierwszej linii”, czyli tych, którzy jako pierwsi reprezentują firmę w kontaktach z klientami: pracownikach działu obsługi klienta, sklepów, magazynów, hal, działów reklamacji itp. Microsoft 365 Business to rozwiązanie dla małych i średnich firm, zaś Microsoft 365 E3 i E5 to rozwiązania dla korporacji i dużych przedsiębiorstw.

Wszystkie produkty z rodziny Microsoft 365 to kompleksowe, inteligentne rozwiązania, łączące w sobie:

  • usługi Office 365,
  • system Windows 10 oraz
  • usługę Enterprise Mobility + Security.

Dzięki temu połączeniu zapewniają narzędzia do efektywnej pracy, wspierają współpracę i komunikację w firmie oraz gwarantują bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej organizacji.

Przeczytaj, jak wygląda wdrożenie Microsoft 365 do firmy.

Ponadto rozwiązania Microsoft 365, dzięki wykorzystanym rozwiązaniom technicznym i umieszczaniu plików i danych w zabezpieczonej przestrzeni w chmurze obliczeniowej, wspierają firmę w dostosowaniu infrastruktury do unijnego rozporządzenia, dotyczącego ochrony danych osobowych – RODO, które wchodzi w życie z maju 2018 r.

Z punkt widzenia użytkownika pakiety MS365 – zawierające zestaw usług, oprogramowania i narzędzi – są sporym ułatwieniem i zabezpieczają zarówno dane, jak i urządzenia firmowe. Ceny pakietów są korzystniejsze, niż kupowanie każdej ich części składowej oddzielnie.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze pakietu MS365 odpowiedniego dla swojej firmy – skontaktuj się z nami!